Присоединяйтесь к нам —

городской (061) 283 30 87 (88, 89), МТС 050 322 19 19

Hyundai Motor на CES-2018: водневий кросовер NEXO та інші новинки

9 Января 2018

На Виставці споживчої електроніки CES-2018, що відкрилася у понеділок, 8 січня, в Лас-Вегасі компанія Hyundai Motor продемонструвала свої останні досягнення в сфері мобільності. Публіці було представлено новий кросовер NEXO, а також інноваційний комплекс систем допомоги водієві ADAS, який включає в себе функцію автономної парковки і асистент супроводу в смузі руху.

Після дебюту в серпні 2017 року предсерийной модифікації водневого кросовера Fuel Cell, компанія Hyundai Motor заявила, що серійна версія моделі, яка стане наступницею Tucson/ix35 FCEV, буде представлена ​​в січні 2018 року. Місцем презентації новинки, якій дали ім'я NEXO, став подіум Виставки споживчої електроніки в Лас-Вегасі, на якій Hyundai щорічно знайомить відвідувачів з останніми досягненнями в сфері мобільності.

50

«Воднева енергетика - це ключ до створення більш сталого суспільства. Hyundai Motor Company вже зайняла лідируючі позиції в галузі впровадження водневої технології в автомобільну промисловість, випустивши свій перший серійний кросовер Tucson/ix35 FCEV. Проте, сьогодні я з гордістю представляю ще одне втілення наших передових технологій - друге покоління кросовера на водневих паливних елементах, який отримав ім'я NEXO», - заявив під час презентації Янг Вунг-Чул, Віце-Президент Hyundai Motor з досліджень і розробок.

При створенні стилістики моделі NEXO дизайнери Hyundai надихалися природою, а саме - водою, яка є єдиним викидом автомобіля.

Мінімалізм і чистота ліній - ось основний акцент дизайну водневого кросовера. Його відмінні риси - вузькі подвійні фари головного світла, які гармонійно вписуються в зовнішність передньої частини кросовера поряд з виразною решіткою радіатора, виконаної у формі пісочного годинника, підкреслюють технічну зрілість моделі і передові технології Hyundai Motor. Стиль інтер'єру вторує дизайну екстер'єру: наголос зроблений на зручність водія і пасажирів. Широка приладова панель стилістично пов'язана з сенсорним екраном на центральній консолі, що дозволяє водієві отримувати максимум необхідної йому інформації без відриву від водіння.

33

У порівнянні з попередником, Tucson/ix35 FCEV, кросовер NEXO виріс в габаритах: довжина його кузова становить 4 671 мм, ширина - 1 859 мм, висота - 1 630 мм, а колісна база 2 790 мм. Конструктори розмістили три ємності для водню під підлогою в задній частині кузова, а полімерної літій-іонної батареї автомобіля знайшлося місце в багажнику. Гібридна силова установка кросовера розвиває потужність в 163 к.с., при цьому розгін від 0 до 100 км/год складає 9.5 секунд. Застосування інноваційних технологій дозволило збільшити запас ходу NEXO в порівнянні з Tucson/ix35 FCEV на 169 км - до 595 км. Заправка кросовера воднем займає всього 5 хвилин.

47

Hyundai NEXO став першим автомобілем компанії, на якому дебютував інноваційний комплекс систем допомоги водієві ADAS. Серед них - система виявлення об'єктів в «сліпих» зонах BlindSpot View Monitor, яка завдяки встановленим з боків кузова кросовера ширококутним камерам передає на центральну консоль потокове зображення, допомагаючи водіям безпечно перебудовуватися зі смуги в смугу в будь-якому напрямку.

Ще одна корисна функція - асистент супроводу в смузі руху Lane Following Assist, яка допомагає утримувати автомобіль по центру смуги на швидкості до 145 км/год.

Інженери Hyundai оснастили NEXO системою автономної парковки Remote Smart Parking Assist, яка дозволяє припаркувати або вивести автомобіль з паркінгу дистанційно, без участі водія - для цього йому потрібно лише натиснути на кнопку на брелоку.

Продажі кросовера NEXO почнуться в першій половині 2018 року. Ця модель допоможе виконати завдання Hyundai по впровадженню 18 екологічно чистих моделей на світові ринки до 2025 року.

 
Компания OOO «Хюндай Мотор Украина» – официальный дистрибьютор автомобилей всемирно известного бренда HYUNDAI в Украине. Дилерская сеть компании является одной из наиболее разветвленных, что позволяет предоставлять клиентам полный комплекс услуг по продаже и сервисному обслуживанию автомобилей Hyundai на уровне лучших европейских и мировых стандартов.  © Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг